Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (213 komentářů)

Máca, (03. 10. 2017 19:49) Reagovat
Zdravím..také to mám a poprvé! Pěkně mě to vidělo,když jsem šla večer do sprchy a přišla jsem na to...Šla jsem jak na gynekologii tak ke své obvodní doktorce a přesně tak svědí to,pálí to a člověk je rád že se nějak posadí nebo jde..Ale mám dotaz když tu čtu i že by jsem měla mít svůj ručník apod..to znamená že semnou nemůže můj přítel spát ani v jedný posteli ? Hlavně je nám záhadou kde jsem to mohla vzít já ,když on nikdy nic neměl ani ho nic nedráždilo ani netrápilo..??
caramel, (01. 05. 2019 11:47) Reagovat
Můj doktor prakticky mě nepomůže protože mě léčil na něco měsíc , nepoznal že jsou bradavice genitální a na kožní ambulanci byla další umrtvovaci injekci.. nechci a další zákrok lasereroví nejdu , vypalováníl laserm protože tu nemohla vydržet tu bolest a pár mě tam nechala bradavice a napsala mí Mastičku ale horšilo mě to a u gynekologa jsem byla taky , jen mě vyšetřil pochvu jestli tam něco neroste a nic tim neudelal bojím se rakoviny čipku Odmítán co je s zákroky s bolestí a nějaký mazaní masticek ,, roztoky čekat týdny něž to zmizí , laserem zákrok nechci bolí to dusík ten taky bolí ,. Něco bez bolesti Chtěla bych Nějaký přípravek co to upadne hned ale bez bolesti už nechci čekat týdny a bojují s tím dlouho , asi 4.5 měsícu chci klid konečně klid jsem s toho zoufala uz nevím jak dal Jak se odstraní bradavice genitální úplně? na dobro
Lucka, (18. 07. 2019 05:24) Reagovat
Ahoj všem tak jsem 15tt a vyskočil mi vaginalni opar....dřív jsem na ně trpěla ale pak jsem měla chvíli klid..bojím se aby to nehrozilo miminko matě někdo zkušenosti?dekuju Lucka
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Herpes genitalis.cz
Kontakty